ירושה 

 

דיני ירושה הינם תחום מהותי ועצום בהיקפו, והוא נוגע בכולנו.

משרדנו מטפל במקצועיות רבה, ותוך יישום ניסיון רב בצוואות, עזבונות, צווי ירושה וסכסוכי ירושה.

 

 צוואות

לכל אדם מומלץ לכל הפחות לברר אם ברצונו לערוך צוואה או שדי לא בהסדר הקיים בחוק הירושה. בכדי לערוך צוואה אשר תעמוד תקפה, ותשקף את רצונכם באופן נהיר וברור, חשוב לפנות לעורך דין אשר זהו תחום עיסוקו.

עריכת צוואה ברורה, העומדת בתנאי החוק, תבטיח את קיום רצונכם, אחר 120, ותחסוך ליקרים מכם הליכים מיותרים וכואבים.

 

אנשים רבים נמנעים מעריכת צוואה מתוך חשש להתעסק בנושא, אך דווקא עריכת צוואה יכולה לתת לכם ביטחון ורוגע, ובכך לשחרר את תחושת אי הנעימות.

 

 צו קיום צוואה וצו ירושה

 

משרדנו יגיש בעבורכם בקשה לצו קיום צוואה ו/או צו ירושה, לאחר בירור פרטי המקרה, ויידע להמליץ עורכם על דרך הפעילות המתאימה.

 

 סכסוכי ירושה, התנגדויות לצוואות

 

משרדנו מטפל במקרים מורכבים של סכסוכי ירושה, לרבות התנגדויות לצוואות, תביעות כנגד עזבונות, ניהול עזבונות ועוד.

סכסוכי ירושה הינם לא רק סכסוך בעל אופי אמוציונלי, אלא במקרים רבים, מדובר בסכסוך משפטי מורכב, הדורש בקיאות רבה בדיני הירושה, על הפסיקה הענפה שבה.

 

לא  אחת מגלים בני משפחה, לאחר פטירת אב/אם/קרוב אהוב, כי חלקם עשוי להיפגע, בין אם בשל צוואה שנפגמה, או נערכה תחת תנאים לא מתאימים, וכי אדם אחר פעל בכדי לפגוע בחלקם.

בתוך כך ניתן למשל למנות מקרים בהן נערכו צוואות תחת השפעה בלתי הוגנת, או צוואות אשר נערכו על ידי מי שאינו כשיר. אם חלילה נתקלתם בניסיון לנשל אתכם מחלקכם, משרדנו יברר עבורכם את זכויותיכם, ואת דרך הפעולה הנכונה.

 

אפוטרופסות

משרדנו מטפל בהליכי אפוטרופסות על כל גווניהם, בין אם אתם מבקשים להתייעץ באשר למינוי אפוטרופוס לקרוב, הסדרת אפוטרופסות לחסוי, ו/או לקטין, משרדנו ילווה אתכם בהליכים במקצועיות. למשרדנו ניסיון גם בניהול תביעות בשם אפוטרופסים.

 

מדר עורכי דין